Vybrané aktivity v roku 2021

Individuálne aktivity uskutočňované s deťmi v rámci jednotlivých skupín je možné sledovať na našej stránke na facebook.com .

Deň otvorených dverí Armády SR

 

Dňa 18. augusta sme sa s deťmi CDR Kolárovo zúčastnili Dňa otvorených dverí Armády Slovenskej republiky vo vojenskom útvare protilietadlovej brigády v Nitre. Videli sme veľa zaujímavej vojenskej techniky, ale aj taktickej akcie na zneškodnenie teroristov, deti si vyskúšali základy prvej pomoci a taktiež svoju rýchlosť a obratnosť na cvičnej trati. Dozvedeli sme sa aj veľa zaujímavostí o práci vojakov a ich službe. Na záver sme si urobili spoločnú fotografiu na pamiatku, Samozrejme vojaci nás nenechali hladných a pripravili nám občerstvenie a chutný guláš. Cítili sme sa výborne. Ďakujeme za pozvanie, za krásny program a za milú pohostinnosť. Radi prídeme aj nabudúce.

 

Pohár Karola Poláka 2021

Pohár Karola Poláka 2021, ktorý sa uskutočnil od 24. do 25.06.2021 v Spišskej Novej Vsi bol pre nás ďalšou športovou výzvou. Na tomto silne obsadenom turnaji vo veľkom futbale, ktorý bol zároveň aj Majstrovstvami Slovenska vo futbale detí z Centier pre deti a rodiny sme obsadili 4. miesto. Náš kraj bol reprezentovaný aj tu deťmi z CDR Kolárovo, Levice a Žitavce. Turnaj bol sprevádzaný aj individuálnymi súťažami futbalistov. Nás veľmi potešilo, že v súťaži o najrýchlejšiu strelu vyhral futbalista z nášho mužstva, BÚRY Anton z Levíc, ktorému patrí taktiež veľká gratulácia. Veľká vďaka patrí aj podpornému tímu a trénerom našich šikovných futbalistov. Futbalový turnaj bol pre nás veľkým prínosom. Naše deti okrem športových zážitkov mohli utvrdzovať priateľstvá s deťmi a futbalistami z celého Slovenska. Už teraz sa tešíme na ďalšie ročníky tejto futbalovej súťaže.Minifutbal

Dňa 22. júna sa uskutočnili v športovom areály v Hybe Celoštátne športové hry pre deti CDR v minifutbale. Naše futbalové družstvo bolo tvorené z troch CDR ( Kolárovo, Žitavce, Levice ). V silnej konkurencii 12 mužstiev z celého Slovenska sme obsadili vynikajúce, konečné 3. miesto. Zároveň náš brankár MIKO Kristián bol vyhlásený za najlepšieho brankára turnaja.

 

Medzinárodný deň detíAko by sme mohli zabudnúť v týchto náročných časoch na Medzinárodný deň detí. V krásny slnečný prvý júnový deň sme pripravili pre deti malé prekvapenie.  Deti síce vopred tušili, že sa niečo deje, lebo vyzvedali ostošesť, no snažili sme sa držať bobríka mlčanlivosti do poslednej chvíle. Cukrová vata, kofola, zmrzlina, veselá hudba a kopec zábavy. Súťaže, ktoré pripravili jednotlivé skupiny bavili deti aj dospelých. Každý, kto sa zúčastnil, dostal pečiatku na ruku a mohol si vybrať sladkú odmenu. Nechýbalo maľovanie na tvár, detská diskotéka a veľa veľa úsmevov a rozžiarených detských očiek. Veľká vďaka patrí aj všetkým zamestnancom CDR, ktorí prispeli svojou troškou k zdarnému priebehu dnešnej milej akcie v prekrásnom slnečnom poobedí


Január - Február - Marec - Apríl - Máj

Vzhľadom k riziku šírenia 2. vlny ochorenia koronavírusu COVID-19 a eliminácie jeho šírenia bola činnosť nášho Centra obmedzená v súlade s aktuálnymi nariadeniami kompetentných autorít a všetky spoločné aktivity v rámci Centra ale aj mimo nášho zariadenia boli zrušené.


Copyright © 2021 Centrum pre deti a rodiny Kolárovo. All right reserved.