Naši priatelia


Občianske združenie Kukučky

Partia dobrovoľníkov, ktorí dlhodobo pracujú s deťmi z CDR Kolárovo. Rôznymi zážitkovými a vzdelávacími aktivitami rozvíjajú ich životné zručnosti, rozširujú obzory a dávajú pomocnú ruku v ich postupnom osamostatňovaní sa. 

Fantázia dp, s.r.o.

Fantázia – krajina detských snov každoročne organizuje letné tábory pre deti na rôznych zaujímavých miestach a stará sa o nezabudnuteľné prázdniny. Každý rok naše deti s radosťou navštevujú počas prázdnin tábory plné fantastických prekvapení, odkiaľ si prinášajú nespočetné množstvo nových zážitkov. 

Občianske združenie MiniBodka

Organizuje pre deti detské zážitkové, ozdravovacie tábory, stretávanie odlúčených súrodencov, liečebno-terapeutické, kultúrno-spoločenské a športové tábory. Zážitková forma táborov MiniBodky je vnímaná a braná zo strany detí, rodičov, náhradných, pestúnskych, profesionálnych rodičov, ako aj pedagogických pracovníkov, ako motivácia, ktorá sa stretáva dlhodobo s pozitívnym ohlasom. Naše deti navštevujú pravidelne tábory organizované MiniBodkou a zakaždým sa vracajú spokojní a plní zážitkov.

MAPENZI Nové Zámky

Akcie s názvom Mapenzi patria pod OZ Generation of love. Je to združenie mladých ľudí, ktoré organizuje každoročne podujatia pre deti z detských domovov a pre deti zo sociálne slabších rodín. Zaujímavosťou je, že súčasťou týchto akcií je vždy nejaký hiphopový interpret, ktorý príde deti podporiť svojim koncertom. Okrem iného sa toto združenie snaží spájať deti z normálnych rodín a domovov, aby sa naučili zahadzovať predsudky. Akcie Mapenzi sa orientujú na kultúrne, športové ale aj gastro podujatia, ktoré majú nielen zábavný ale aj edukačný charakter.


Rytířský řád Svatého Václava

Viac ako 15 rokov naše deti obhajujú dobré meno Centra na medzinárodných stretnutiach, ktorý organizuje Rytiersky rád Svätého Václava v Českej republike pod vedením veľmajstra pána Milana Rýdla.

Juraj Bača

Kajakár, v K4 bronzový medailista z olympijských hier, v K2 a v K4 spolu šesťnásobný majster sveta a štvornásobný majster Európy, dvojnásobný juniorský majster sveta,  trojnásobný medailista z ME dračích lodí 2006 v Prahe, ktorý nezištne zastrešuje prostredníctvom klubu starostlivosť o našich nádejných mladých kajakárov.

Spolok priateľov slovenskej kultúry

Neoceniteľná podpora a spolupráca pri organizácii Krajských športových dni pre takmer 150 dospelých a deti z detských domovov, čím bezpochyby prispievajú k zdarným športovým výkonom a zážitkom.

Hádzanársky športový klub - 74 Kolárovo

Pravidelná spolupráca a technická podpora pre naše športovo nadané deti z Centra.

Copyright © 2024 Centrum pre deti a rodiny Kolárovo. All right reserved.